"Yataktayız!"

 

 

 

Beğeni düzeyi fevkalade yüksek halkımın ağzını şapırdatarak büyük bir keyifle izlediği “Yemekteyiz” türü programların artık yavaş yavaş kanıksandığını, hiç kimsenin yardımı olmaksızın kendi kendime teşhis etmiş bulunuyorum. O yüzden düşündüm de; artık o program çıktığında uzaktan kumandayı tıklayarak başka kanallara geçen güzide vatandaşların o kanallarda siyaset, işsizlik, ekonomi vb. konulardaki açık ve kapalı oturumları izleme olasılığı çok yüksek.

 

Oysa bu tür tartışma programları formatları gereği hem “Yemekteyiz” programının yerini tutmayacağı gibi, hem de vatandaşın kendilerine sunulan gerçekleri durduk yerde sorgulamasına yol açacak ve akıllarını karıştıracaktır. Ben de buna çare olarak düşündüm taşındım, “Yemekteyiz” formatında ama daha çok ilgi çekecek bir konuda yüce halkıma dev bir hizmette bulunmaya karar verdim. “Yataktayız!”

 

Yarışma programı gibi olacak ama yarışma olmayacak. Yine 5 katılımcı olacak ve bunların hepsi program sonunda zengin olacaklar. Programın esası şu: Bu programda her yarışmacı hünerlerini mutfakta sergilemek yerine yatakta sergileyecekler. Yarışmacılar aynen “Yemekteyiz” programında olduğu gibi her gün ayrı bir yarışmacının yatağında hünerlerini sergileyecek ve birbirlerinin performansına puan verecekler. Pekiyi herkes birden nasıl kazanacak?

 

Şöyle: Bu programı yayımlamak için yaptığım başvuru RTÜK tarafından geri çevrildiğinden, izin çıkıncaya kadar video çekimleri yapılacak ve bu videolar ilgili sektörde pazarlanacak. Kazanılan paranın yüzde yirmi beşi yapımcı olarak benim, yüzde on beşeri de ayrı ayrı her yarışmacının olacak. Paraya para demeyeceğiz anasını satayım!

 

Yarışmaya katılmak için TC vatandaşı olma şartı yoktur. “Yemekteyiz” programında olduğu gibi iki bay üç bayan sınırlaması da yoktur. İsteyen istediği cinsle yatağa girebilecektir. Çekimler, yüce halkımızın tüm ayrıntıları görebilmesi için yorgansız yapılacaktır. Beş kişilik yatak temini tamamen yarışmacıların sorumluluğundadır. Her gün yarışma başlamadan önce baklava, şam tatlı, padişah macunu sunumu yapımcının yarışmacılara hediyesidir.

 

Yarışmacı adaylarına saygıyla duyurulur.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !